2011 metus Lietuvos vyskupai paskelbė Dievo Gailestingumo metais. Mūsų arkivyskupijoje renginiai prasidės sausio 16 d. 12. 00 šv. Mišiomis Kauno arkikatedroje bazilikoje.

Čia bus iš Vilniaus atvežta paties Išganytojo per šv. Faustiną perduotu prašymu, Vilniuje nutapyto ir tikinčiųjų Dievo Gailestingumo šventovėje gerbiamo Gailestingojo Jėzaus paveikslo foto kopija. Per visus metus ji keliaus iš parapijos į parapiją, iš bendruomenės į bendruomenę, primindama tikintiesiems, kad pagrindinė Dievo savybė yra jo gailestingumas. Mums lieka tik jį priimti ir sąmoningai tuo gyventi.

Pats Viešpats, būdamas anapus žmogaus laiko bei istorijos ir numatydamas baisaus blogio prasiveržimą, per kuklią vienuolę seserį Faustiną XX a. pirmojoje pusėje pasiuntė pasauliui ir šiandien galiojančią žinią: „Pasitikėkite manimi, nes aš esu gailestingas Viešpats. Pasikliaukite mano gailestingumu.“

Piligriminę kelionę paveikslas pradeda 2011 m. sausio 16 dieną Kauno arkikatedroje bazilikoje.

Gailestingojo Jėzaus paveikslas pagerbiamas Šiluvoje tradicinių Šilinių atlaidų metu, 2011 metų rugsėjo 7–15 dienomis.

Dievo Gailestingumo metų ir Gailestingojo Jėzaus paveikslo piligriminės kelionės užbaigimas – 2011 m. gruodžio mėn. 26 d. 12 val. paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje Kaune.

Gailestingojo Jėzaus paveikslo kelionės tvarkaraštis:

Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčioje -  2011 02 20 – 02 27d.

Arkivyskupijos Dievo Gailestingumo šventė Kaune

2011 m. birželio 26 dieną, Švenčiausiojo Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmės metu (Devintinėse), Kaune švenčiama arkivyskupijos Dievo Gailestingumo šventė. Joje dalyvauti kviečiami arkivyskupijos kunigai ir tikintieji. Negalintys atvykti, vienydamiesi maldoje su visais arkivyskupijos tikinčiaisiais, iškilmingai švenčia savo parapijoje.

Dievo Gailestingumo metų šventimas Šiluvoje

Pagrindinė Dievo Gailestingumo metų iškilmė vyksta Šiluvoje, tradicinių Šilinių atlaidų metu, 2011 metų rugsėjo 7–15 dienomis. Šiam iškilmingam šventimui rengiasi visos parapijos, bažnytinės institucijos, katalikiškos bendruomenės ir organizacijos.

2018-07-28
Šančių parapijos vaikų ir jaunimo stovykla

2018-07-23
Šančių parapiją perėmė naujas klebonas

2018-07-22
Atsisveikinimas su parapijos kunigais

2018-07-08
Parapijos Šeimų stovykla Šiluvoje

2018-06-15
Šančių parapijos piligrimai Pal. T.Matulionio beatifikacijos metinių iškimėje

2018-09-30
Kviečiame pasirengti Pirmai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentui

2018-09-25
Krikščioniško kino klubas kviečia!

2018-09-21
Išpažintys, adoracija ir filmas "Popiežius Pranciškus"

2018-09-12
Suaugusiųjų pasiruošimas sutvirtinimo sakramentui