Atvelykio šventė Kauno Švč. Jėzaus Širdies  (Šančių) parapijoje

IMGP6473.jpg               Pavasariškai šiltą sekmadienį jaukiame Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kiemelyje po Šv. Mišių vyko jau trečius metus iš eilės klebono kun. V. Birjoto inicijuota ir  tradicine tapusi parapijos Atvelykio šventė.

Šventę palaimino bei įžanginį žodį tarė parapijos klebonas kun. Virginijus Birjotas. Meninėje programoje dalyvavo Šančių parapijos mokyklos, darželiai, svečiai iš Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro, bažnyčios jaunimo choras  „Angelo sparnai“.

Šventėje buvo galima išvysti ir vaikų linksminti atkeliavusius pasakų personažus (pelytę, vištytę ir katytę), kurie su vaikais rideno margučius, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius bei žaidė įvairiausius žaidimus. Už padeklamuotą eilėraštį – prizas - saldainis. Buvo gera ir nuostabu matyti tiek daug besišypsančių vaikučių, kurių kasmet Atvelykio šventėje išvystame vis daugiau. Suaugę mielai šnekučiavosi, bendravo, vaišinosi arbata prie suneštinio vaišių stalo.

Šventės metu bažnyčios kieme veikė žvakių gaminimo dirbtuvėlė. Ir maži, ir dideli galėjo savo rankomis pasigaminti vaškinę žvakutę , o už tai paaukoti bažnyčios remontui.

Atvelykio šventę organizavo klebonas kun. V. Birjotas bei parapijos komanda, kurią sudaro Šeimų grupelė, Caritas, Šv. Ignaco L. maldos grupelė, bažnyčios tarnautojai bei jaunimo choras „Angelo sparnai“.

Jaunimo choras „Angelo sparnai“ su dideliu užsidegimu bei iniciatyva ruošiasi labdaros koncertui, kurio metu surinktos aukos bus skiriamos bažnyčios remontui. Šančių bažnyčia yra unikali savo architektūriniais sprendimais bei žymiojo Lietuvos monumentalisto L. Truikio 14 – os angelų figūrų freska. „Šios freskos dėka bažnyčios nesupainiosi su jokia kita“ ( Jurgis Vanagas, Šančių praeities takais ).

Šios šventės metu jaunimas kreipėsi į susirinkusius ir pareiškė: „Darysime viską, kad mūsų bažnyčia suspindėtų baltumu!“

IMGP6799.jpg

Jaunimo choro „Angelo sparnai“   narė Gabrielė Šlipaitytė

2019-05-01
Parapijos jaunimas - Palemone

2019-04-28
Atvelykio šventė

2019-04-25
Klebono A. Mikitiuko paskaita parapijos salėje

2019-03-28
Kitoks ALFA kursas Šančių parapijoje

2019-03-23
Parapijos namuose vyko seminaras - "Pažink savo unikalumą"

2019-05-19
Sutvirtinimo sakramentas

2019-05-05
Pirmosios Šv. Komunijos šventė

2019-05-02
Paskaita parapijos salėje

2019-05-01
Šv. Mišios - 18 val.

2019-04-28
Kviečiame į Atvelykio šventę!