Atvelykio šventė Kauno Švč. Jėzaus Širdies  (Šančių) parapijoje

IMGP6473.jpg               Pavasariškai šiltą sekmadienį jaukiame Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kiemelyje po Šv. Mišių vyko jau trečius metus iš eilės klebono kun. V. Birjoto inicijuota ir  tradicine tapusi parapijos Atvelykio šventė.

Šventę palaimino bei įžanginį žodį tarė parapijos klebonas kun. Virginijus Birjotas. Meninėje programoje dalyvavo Šančių parapijos mokyklos, darželiai, svečiai iš Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro, bažnyčios jaunimo choras  „Angelo sparnai“.

Šventėje buvo galima išvysti ir vaikų linksminti atkeliavusius pasakų personažus (pelytę, vištytę ir katytę), kurie su vaikais rideno margučius, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius bei žaidė įvairiausius žaidimus. Už padeklamuotą eilėraštį – prizas - saldainis. Buvo gera ir nuostabu matyti tiek daug besišypsančių vaikučių, kurių kasmet Atvelykio šventėje išvystame vis daugiau. Suaugę mielai šnekučiavosi, bendravo, vaišinosi arbata prie suneštinio vaišių stalo.

Šventės metu bažnyčios kieme veikė žvakių gaminimo dirbtuvėlė. Ir maži, ir dideli galėjo savo rankomis pasigaminti vaškinę žvakutę , o už tai paaukoti bažnyčios remontui.

Atvelykio šventę organizavo klebonas kun. V. Birjotas bei parapijos komanda, kurią sudaro Šeimų grupelė, Caritas, Šv. Ignaco L. maldos grupelė, bažnyčios tarnautojai bei jaunimo choras „Angelo sparnai“.

Jaunimo choras „Angelo sparnai“ su dideliu užsidegimu bei iniciatyva ruošiasi labdaros koncertui, kurio metu surinktos aukos bus skiriamos bažnyčios remontui. Šančių bažnyčia yra unikali savo architektūriniais sprendimais bei žymiojo Lietuvos monumentalisto L. Truikio 14 – os angelų figūrų freska. „Šios freskos dėka bažnyčios nesupainiosi su jokia kita“ ( Jurgis Vanagas, Šančių praeities takais ).

Šios šventės metu jaunimas kreipėsi į susirinkusius ir pareiškė: „Darysime viską, kad mūsų bažnyčia suspindėtų baltumu!“

IMGP6799.jpg

Jaunimo choro „Angelo sparnai“   narė Gabrielė Šlipaitytė

2019-11-18
Šančių parapijoje - naujas jaunimo vadovas!

2019-11-13
Piligriminė kelionė į Šiluvos atlaidus

2019-10-30
A. A. kun. Izidoriaus Butkaus mirties metinės

2019-10-21
Misijų mėnesį - svečiai misionieriai parapijos mokykloje

2019-10-18
Medikų globėjo Šv. Luko diena Kauno Respublikinėje ligoninėje

2019-12-24
Šv. Mišios per Kalėdų šventes ir sausio 1 d.

2019-12-01
Advento vainiko konkursas