Adventas - džiaugsmingas laukimas. Ir ne tik šv. Kalėdų! Labai laukėme gruodžio 8 - osios. Tai Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventė. "Aš esu Nekaltas Prasidėjimas", - kalbėjo Švč. M. Marija, pasirodžiusi Bernadetai Lurde 1812 m. Stebuklingasis Lurdo šaltinėlis, ištryškęs Marijos pasirodymo vietoje, iki šiol gydo ligonius, kurie pasitiki Dievo Motinos užtarimu.

Šventėje, kuri vyko Kauno šv. Antano Paduviečio parapijoje, dalyvavo 12 Šančių parapijos adoruotojų. Su džiaugsmu ir nerimu laukėme savo programėlės "Marija - Motina mūs" pristatymo šv. Antano parapijos salėje susirinkusiems svečiams. Giesmelėmis "O Marija mylima", "Marija, Marija" Švč. M. Mariją pasveikino Vaiva, Aušrytė, Simona ir Karolina. Lacrimos eiles Marijai deklamavo Evelina, Justina, Gabija, Laima, Gintarė, Karina ir Andrijana.

Mus labai nustebino šv. Antano parapijos jaunimo paruoštas spektaklis, kuriame įtaigiai parodomas Jėzaus kantrumas, išpildant kiekvieno žmogaus prašymus. Įsitikinome, kad tik Jėzus geriausiai žino, kaip ir kada išpildyti visus mūsų prašymus. Daug juoko sukėlė dviejų modernių, šių laikų problemas scenoje aptariančių, merginų dialogas.

Padėkoję už pakvietimą dalyvauti tokioje nuostabioje šventėje, grįžome į savo namus su viltimi tiesti draugystės tiltą į šv. Antano parapiją.

Sesuo Sabina FDCJ

2019-09-13
Parapijos sumos choras - Šilinių atlaiduose

2019-09-07