Koncertas_02.jpg   Š. m. gegužės 26 d. po 10 val. Šv. Mišių vyko labdaros koncertas "Šviesk, Šančių bažnyčia!" Koncertas skirtas bažnyčios remontui paremti.
Koncertą surengė jaunimo choras "Angelo sparnai" ir jų vadovė vargonininkė Snieguolė Urbonienė.
Koncerte taip pat dalyvavo šančiečių Kurklinskų šeima su savos kūrybos giesme "Meilė iš Dievo širdies", o kun. Gytis Stumbras skaitė savos kūrybos eiles.
Jaunimas po koncerto visiems aukotojams padovanojo pačių pagamintas atvirutes su ištraukom iš Šv. Rašto.
Labdaros koncertas rengiamas jau antrus metus iš eilės, visų troškimas atnaujinti Šančių bažnyčią įgauna regimas išraiškas: perdažyta presbiterija, paradinis įėjimas, baigiama remontuoti Šv. Antano nava.
Po koncerto parapijos salėje prie vaišių stalo susirinkę vaikai, jaunimas ir tėvai dalinosi įspūdžiais. Išreikšta mintis, kad noras aukoti turi kilti iš žmogaus širdies be prievartos.
Tad meldžiame, Dieve, kad pažadintum mūsų visų širdyse norą dalintis ir duoti, nes  taip kuriama Tavo Karalystė...
Kkk.jpg Koncertas_14.jpg
Daugiau nuotraukų žiūrėti  Fotogalerijoje

2022-01-16
Apdovanoti aktyvūs parapijiečiai

2022-01-06
Šančių bažnyčioje lankėsi Trys Karaliai!

2021-12-30
Prakartėlių ir advento vainikų paroda. Prakartėlė vaikams.

2021-12-29
Parapijos tarnautojų ir geradarių kalėdinė vakarienė

2021-12-19
Šeimų šventiniai užsiėmimai parapijos salėje

2022-01-21
Šv. Mišios, kurias transliuos Marijos radijas

2022-01-13
Šv. Mišios už Lietuvą

2021-12-24
Šv. Mišios Kalėdiniu laikotarpiu ir sausio 1 d.

2021-11-28
KVIEČIAME ŠEIMAS sukurti ADVENTINĮ VAINIKĄ

2021-11-24
Prisijunk prie Šančių parapijos "Gerų darbų tarnystės"!