DSC_4702.jpgSpalio 4 d. Švč. Jėzaus Širdies parapijoje vyko Atsinaujinimo diena su Vyskupu E. Bartuliu.
DSC_4690.jpgVyskupas skelbė mokymus bažnyčioje šeimoms ir jaunimui. Mažieji tuo metu ruošė vaidinimą apie Šv. Pranciškų parapijos salėje. Šlovinti Viešpatį visiems padėjo parapijos jaunimo choras.
DSC_4662.jpgDSC_4778.jpg
Apie šventę pasakoja Lina Jakelė:
"Spalio 4d. Šančių parapijoje vyko atsinaujinimo diena "Kad jūsu džiaugsmui nieko netrūktų" su čia užaugusiu vyskupu Eugenijum Bartuliu. Dieną laimino Viešpats nuostabiu oru ir žmonių nuoširdumu. Vyskupas sakė mokymus šeimoms ir jaunimui. Labai gražiai kvietė artėti prie mūsų laimės ir džiaugsmo šaltinio - Jėzaus, kad mūsų džiaugsmui nieko netrūktų. Drauge vaišinomės ir bendravome. Turėjome diskusiją. Jaunimas šlovino Dievą giesmėmis, dalinosi savo tikėjimo patirtimis ir džiaugsmingai bendravo. Mažieji vaikai paruošė vaidinimuką apie Šv. Pranciškų, kurį bažnyčioje parodė tėveliams, taip pat adoravo Jėzų ir meldėsi. Vakare daug žmonių priėmė susitaikinimo sakramentą ir visi drauge adoravome, giedojome Švč. M. Marijos litaniją, kalbėjome rožinį. Visą dieną apvainikavo Šv. Mišios, kurias aukojo Vysk. Eugenijus Bartulis. Buvome pasotinti ir kūniškai ir dvasiškai, atgaivinti ir sustiprinti.."
Dėkojame Dievui už visas malones, išlietas per šią parapijos Atsinaujinimo dieną!
Daugiau nuotraukų - Fotogalerijoje.

2020-03-11
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 mečio šventė M. Valančiaus mokykloje

2020-03-05
Alfa kursas suaugusiems Šančių parapijoje

2020-02-29
Parapijos namų atnaujinimo darbai

2020-02-13
Parapijoje naujovė - ketvirtadieniais pusryčiai su klebonu

2020-01-16
Prasidėjo kursas suaugusiems

2020-04-05
Tiesioginė pamaldų transliacija Didžiąją savaitę

2020-03-29
Šv. Mišių intencijų užsakymas

2020-03-21
Kiekvieną sekmadienį-Ttesioginė Šv. Mišių transliacija!

2020-03-19
Informacija tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

2020-03-11
Šv. Mišios kovo 11 - ąją