OTHER350323_Articolo.jpgPopiežius Pranciškus įsteigė „Pasaulinę maldos už rūpinimąsi kūrinija dieną“, kuri bus švenčiama kasmet rugsėjo 1 dieną, visos Bažnyčios mastu primindama ir skatindama galvoti, katalikus ir visus geros valios žmones, apie tai, koks yra ir koks turėtų būti jų santykis su aplinka.

"- Ortodoksų Bažnyčioje jau nemažai metų rugsėjo 1-ąją minima Maldos už kūriniją diena. Kaip krikščionys, siūlome mūsų indėlį įveikiant ekologinę krizę, kurią žmonija išgyvena."

Kasmetinė „Pasaulinė maldos už rūpinimąsi kūrinija diena“, anot Šventojo Tėvo, suteiks tikintiesiems ir bendruomenėms vertingą galimybę atnaujinti savo asmeninį pritarimą savajam pašaukimui būti kūrinijos sergėtojais, dėkoti Dievui už nuostabius dalykus, kuriuos Jis mums patikėjo, šauktis Jo pagalbos rūpinantis kūrinija ir gailestingumo už padarytas nuodėmes.

Pranciškus priduria, jog ekologinė krizė kreipia į gilų dvasinį atsivertimą. Krikščionims toks atsivertimas yra susitikimas su Jėzumi, kurio pasekmės paliečia ir juos supančią aplinką. Tai suvokimas, kad būti Dievo kūrinių saugotojais ir puoselėtojais yra ne antraeilė, bet esminė dorybingo krikščioniško gyvenimo dalis.

Šv. Mišios Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje, dėkojant Dievui už nuostabius dalykus, kuriuos Jis mums patikėjo bei šaukiantis Jo pagalbos rūpinantis kūrinija ir gailestingumo už padarytas nuodėmes, bus aukojamos rugsėjo 1 d. 18 val.

2020-06-21
Tituliniai Jėzaus Širdies atlaidai Šančių parapijoje

2020-06-19
Talka prieš atlaidus

Devitinių procesija

Paskutinė šių metų Pirmosios Šv. Komunijos grupė

2020-06-13
Šančių parapijos piligriminė kelionė į Šiluvą

2020-07-14
Sutvirtinimo sakramento teikimas

2020-06-21
Tituliniai Jėzaus Širdies atlaidai

2020-06-19
Tiesioginė Šv. Mišių transliacija per Marijos radiją.

Devintinių procesija

2020-06-13