IMG_6296.JPGAnkstų liepos 31-osios rytą 32 Šančių parapijos jaunimo dalyviai ir stovyklos vadovai išvyko į Raseinių rajone esantį Kaulakių kaimą. Juos pasitikusios geros oro sąlygos ir pakili nuotaika tęsėsi visos stovyklos metu. Pirmąją dieną „pakrikštyti" stovyklos dalyviai davė priesaiką, pasižadėdami būti atsakingais ir nuotaikingais stovyklos nariais.

IMG_6185.JPG Kiekvieną dieną vykdavo grupiniai užsiėmimai, kurių metu vaikai ir jaunuoliai išmoko suteikti pirmąją medicinę pagalbą, mokėsi naujų giesmių, šokių, gamino kinetinį smėlį, drožinėjo, tapė ir dalyvavo pažintinėse pamokėlėse apie Palaimintąjį Teofilių Matulionį.

IMG_6238.JPGStovyklos dalyviai rungtyniavo orientacinėse varžybose, kūrė parodijas, dalinosi savo talentais talentų vakare, o vėliau atsigaivindavo Liolingos tvenkinyje.

IMG_6271.JPGSvarbiausias ir didžiausias kulminacijos taškas – tai kelionė į Palendriuose stūksantį Benediktinų vienuolyną, kurį gaubia ramybės ir Dievo meilės šydas. Stovyklautojai dalyvavo šv. Mišiose, kurios reikalavo didelio susikaupimo ir atsidavimo Dievo šlovinimui, vėliau klausė brolio Luko pasakojimo apie Benediktinų vienuolyną tarsi mokyklą, kurioje mokomąsi tarnauti Viešpačiui, atsiduoti jam visa širdimi.

IMG_6526.JPGStovykloje prabėgusios dienos, net trijų šv. Mišių metu išgirsti pamokslai visiems dalyviams ir taip pat vadovams davė daug peno apmąstymams ir savianalizei. Paskutiniąją dieną daugelis dalyvių neslėpė liūdesio ir ilgesio, kada reikėjo palikti stovyklavietę, kurioje pasiliko tiek daug nuoširdžių ir nepakartojamų akimirkų.

Stovyklos dalyvė Beatričė​

Daugiau nuotraukų - Fotogalerijoje

2018-06-15
Šančių parapijos piligrimai Pal. T.Matulionio beatifikacijos metinių iškimėje