"Mes turime labai daug šventinio džiaugsmo, kuriuo norime pasidalinti ir su jumis visais:

Vakar keli Šančių parapijos jaunimo atstovai su Caritas darbuotojais aplankė sunkiai sergančius žmones, šeimas ir senolius, kurie gyvena ypatingai prastomis sąlygomis, ir aukomis, kurias surinkome per Advento akciją (jei norite pažiūrėti - rasite mūsų puslapio facebooke metraštyje), parėmėme juos ir finansiškai prisidėjome prie skanesnio ir gausesnio jų šv. Velykų stalo ????

Laukėme labai ilgai, kol radome būtent tuos žmones, kuriems tikrai labai labai reikia mūsų visų pagalbos, todėl esam dėkingi Caritas darbuotojams, padėjusiems mums ne tik surasti, bet ir aplankyti Šančių ir Panemunės gyventojus.

Akimirkų nefiksavome, palikdami jas prisiminimuose ir gerbdami aplankytų žmonių privatumą, tačiau jei tektų visiems parodyti tai, ką mes pamatėme, tikime, kad atsirastų ne vienas žmogus, norintis prisidėti prie jų gerovės. Jeigu kažką sudominome, labai lauktumėme Jūsų pagalbos, o didesnė Jūsų auka tikrai pralinksmintų ar vakar mūsų aplankytą berniuką, norintį pamatyti jūrą, ar močiutę, norinčią turėti nors šiek tiek jaukesnius namus, ar motiną, kankinamą pogimdyvinės depresijos, ar visus kitus mūsų aplankytus žmones...."

Jaunimo vadovė Beatričė Urbonaitė

2019-10-30
A. A. kun. Izidoriaus Butkaus mirties metinės