Liepos 22-28 dienomis stovyklavome jau 8-toje Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vaikų ir jaunimo katalikiškoje stovykloje "Būkite linksmi ir džiūgaukite" (Popiežius Pranciškus). Šiais metais visiškai naują ir neišbandytą stovyklavietę Vošiškių kaime išbandė 45 stovyklautojai. 23-iosios dienos rytą visus dalyvius pasitiko organizatorių ir grupelių vadovų komanda, kuri buvo persikūnijusi į slaptuosius agentus iš įvairiausių pasaulio kampelių. Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, vaikai ir jaunuoliai dalyvavo "krikštynose", kurių metu ne tik įvykdė daug rungčių, tačiau ir sakė priesaiką, pažadėsiančią stovyklautojų dalyvavimą programoje visomis jėgomis ir širdimi. Stovykloje turėjome teminius užsiėmimus, kuriuose mokėmės naujausių giesmių, lipdėme dovanėles iš modelino, šokome flashmobą. Meldėmės Taize pamaldėlėse, galėjome priimti Susitaikinimo Sakramentą, dalyvavome ir šlovinome šv. Mišiose, kurias aukojo mūsų naujas klebonas A. Mikitiukas. Dalyviai išbandė savo jėgas orientacinėse varžybose ir sporto šventėje, masiniame žaidime "Vėliava", "Žiobarų kvidičo" turnyre, protmūšyje, žiūrėjo filmą, pateikiantį tikrosios ir nesuvaidintos draugystės modelį net pačiomis sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis, ruošėsi popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje, domėdamiesi jo asmenybe ir darydami pristatymus, dalinosi savo pačiais gražiausiais ir įdomiausiais talentais "Talentų vakare", dainavo dainas vakaronėje prie laužo, vakarais žaidė lauko žaidimus ir priešpaskutinę stovyklos dieną  užbaigė griausminga diskoteka. Stovyklautojų laukė ir dvi staigmenos - naktinis žygis, kurio metu dalyviai bandė išsiaiškinti įvairiausias užduotis ir surasti dingusį žmogų, bei pats ypatingiausias picų vakaras stovyklos istorijoje, kuriame picas kepė mūsų stovyklavietės šeimininkai. Šių metų stovykla buvo kupina veiklų ir vaikų džiaugsmo bei šypsenų, kurios dar ilgai ilgai išliks vadovų atmintyje ir širdyje.

Beatričė

2020-10-24
Gyvojo Rožinio diena

2020-10-22
Paskutinis - šventinis - suaugusiųjų ALFA kurso dalyvių susitikimas

2020-10-17
Šančių parapijos suaugusiųjų ALFA kurso savaitgalis Palemone

2020-10-11
Šančių jaunimo ALFA kurso savaitgalis Raudondvaryje

2020-09-30
Parapijoje prasidėjo naujas kursas suaugusiems!

2020-11-29
Advento vainikų konkursas