Šančių parapijos Sumos choro ir parapijiečių piligriminė kelionė į Kaišiadoris. Dalinasi kun. N. Pipiras:
"2019 metų gegužės 12 dieną Šančių Švč. Jėzaus Širdies parapijos Sumos choras, vadovaujamas vargonininkės Snieguolės Urbonienės, ir Palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio maldos grupelės nariai kartu su parapijos vikaru kun. Nerijumi Pipiru lankėsi Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Meldėmės prie Palaimintojo Teofiliaus Matulionio relikvijų, dalyvavome kiekvieną sekmadienį vyksiančiuose vakaruose su Palaimituoju Teofiliumi. Vyko Švenčiausiojo Sakramento adoracija. Švč. Sakramentą garbinimui išstatė ir maldai vadovavo kun. N. Pipiras. Buvo meldžiamasi už naujus dvasinius pašaukimus. Vėliau buvo aukojamos Šv. Mišios meldžiant, kad Palaimintasis greičiau būtų paskelbtas šventuoju, už Lietuvą, pašaukimus, už Marijos radijo klausytojus bei savanorius. Mišių šventimui vadovavo ir homiliją sake kun. N. Pipiras. Homilijoje kunigas pažymėjo, kad esdame tarsi svečiuose pas Palaimintąjį, todėl Palaimintasis gali užtarti, kad kiekvienas žmogus nebijotų atsiliepti į Viešpaties kvietimą. Buvo akcentuota, jog tikras ganytojas turi kvepėti avių kvapu, jas pažinti, būti pasiryžęs eiti ten, kur Viešpats ves. Kartu buvo išryškinta ir maldos svarba ugdant bei auginant pašaukimus. Homiliją baigdamas, kunigas išreiškė viltį, kad Palaimintasis savo malda ir galingu užtarimu padės mums mokytis paprasto avies meno. Vėliau, po Šv. Mišių, bendrauta prie arbatos puodelio.."

2020-03-11
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 mečio šventė M. Valančiaus mokykloje

2020-03-05
Alfa kursas suaugusiems Šančių parapijoje

2020-02-29
Parapijos namų atnaujinimo darbai

2020-02-13
Parapijoje naujovė - ketvirtadieniais pusryčiai su klebonu

2020-01-16
Prasidėjo kursas suaugusiems

2020-04-05
Tiesioginė pamaldų transliacija Didžiąją savaitę

2020-03-29
Šv. Mišių intencijų užsakymas

2020-03-21
Kiekvieną sekmadienį-Ttesioginė Šv. Mišių transliacija!

2020-03-19
Informacija tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

2020-03-11
Šv. Mišios kovo 11 - ąją