"Liepos 7-12 dienomis Švč. Jėzaus Širdies parapijos jaunimas ir choras stovyklavo jau 9-toje stovykloje „Aš visa galiu Kristuje, kuris mane stiprina“ (Fil 4,13), stovyklos globėjas – Šv. Tomas Akvinietis. Dalyvius pasitikus grupelės vadovų ir organizatorių komanda, pasveikino visus atvykusius į „Išlikimo“ žaidimą, kuriame prireikė ne tik fizinių, tačiau ir kūrybinių, protinių jėgų. Stovykloje turėjome kūrybines dirbtuves, grupeles pagal amžių, kuriose kalbėjome svarbiomis tai amžiaus grupei temomis, diskutavome, svarstėme apie stovyklos globėjo šv. Tomo Akviniečio biografiją, filosofiją, šventumo kelią ir besąlygišką atsidavimą, vakaro programas, atskleidusias didžiausią stovyklautojų kūrybinę galią, pirmą kartą stovykloje – Šviesos kelią, kuris stovyklautojams padėjo suprasti draugystės, bendrystės, nuodėmės, atgailos prasmes. Dalyviai išbandė jėgas „Išlikimo“ orientacinėse varžybose, žiobarų kvidiče, naktiniame krepšinyje, lauko žaidimuose ir dar daugelyje kitų veiklų, pristatė net pačius slapčiausius talentus „Talentų vakare“. Turėjome Taize pamaldėlės, ryto ir vakaro maldas, stovyklautojai galėjo priimti Susitaikinimo Sakramentą, meldėsi ir šlovino Šv. Mišiose, kurias aukojo parapijos klebonas Audrius Mikitiukas. Pirmą kartą stovykloje vyriausi dalyviai dalyvavo savivaldos dienoje, kada pakeitė tikruosius vadovus ir organizavo dienos veiklą, mokėsi, ką reiškia būti atsakingu vadovu, sėmėsi patirties, kurią galės panaudoti ateityje organizuodami stovyklą. Nuostabią savaitę užbaigėme tradiciška vakarone prie laužo su triukšminga ir linksma diskoteka. Ši stovykla - viena stipriausių visų stovyklų istorijoje, kadangi dalyvių kūrybingumas, branda ir suprantingumas padėjo įgyvendinti viską, kas buvo suplanuota, ir visiems išsivežti ne tik nuostabius prisiminimus, tačiau ir širdį, kupiną dvasinės palaimos. Naujai užsimezgusios, senos ir sustiprėjusios draugystės, nauji dvasiški atradimai, sunkiausi rytai, tačiau patys gražiausi vakarai, bendrystė ir stipri branda bei malda – tai grožis, kurį šiais metais mums padovanojo Jėzus Kristus."
Beatričė

2019-10-04
Vaikų adoracija

2019-09-19
Bažnyčioje - nauji klauptai

2019-09-13
Parapijos sumos choras - Šilinių atlaiduose

2019-09-07
Piligriminė kelionė į Šiluvos atlaidus

2019-09-01
Šv. Mišios rugsėjo 1 - ąją

2019-11-01
Visi Šventieji ir Vėlinės

2019-10-04
Pasaulinė vaikų adoracijos valanda

2019-09-26
Kviečiame pasirengti Pirmai Šv. Komunijai ir Sutvirtinimo Sakramentui

2019-09-24
Prasideda naujas parapijos Kino klubo sezonas!

2019-09-07
Piligriminė kelionė į Šiluvos atlaidus