Pirmąjį rugsėjo sekmadienį Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje 10 val. Šv. Mišiose buvo meldžiamasi už naujus mokslo metus.

Homilijos metu parapijos klebonas kun. Audrius Mikitiukas aptarė žmogaus nuostatą Dievo ir mokslo atžvilgiu:

- Dievas nėra tas, kuris yra apribotas mokslų - chemijos, fizikos . . Jis yra Tas, kuris pats tuos dalykus sukūrė. Plikas, nuogas, išgrynintas mokslas gali duoti daug žinių, bet mažai išminties. Gali duoti daug žinių, bet mažai žmoniškumo...Šiandien dažnai mokslas prieš Dievą stoja tarsi kaip Poncijus Pilotas (kažkada - prieš Kristų):

– Turim galią tave užčiaupti, turim galią tave paleisti..

Žmogus nori save laikyti dievu. Tad patys renkamės nuolat prisiminti, kas mes esame..“

Dalis moksleivių atsiliepė į kvietimą prieš naujus mokslo metus atlikti išpažintį.

Bendruomenė įsijungė į dalyvavimą Šv. Mišiose: moksleiviai skaitė skaitinius, atnašas nešė parapijos pirmokėliai, jaunimo choro atstovai, studentai, mokytojai, dėstytojai.

Te Viešpats mus visus laimina ir tesaugo!

2021-11-21
Naktinė adoracija prieš Kristaus Visatos Valdovo iškilmę

2021-11-07
Sekmadieniniai susitikimai su tėvais

2021-10-28
Prasidėjo paskaitos tėvams, kurių vaikai rengiasi Pirmai Šv. Komunijai

2021-10-17
Sutvirtinamųjų Šv. Dvasios savaitgalis

2021-10-03
Šv. Pranciškaus atlaidai ir agapė

2021-11-28
KVIEČIAME ŠEIMAS sukurti ADVENTINĮ VAINIKĄ

2021-11-24
Prisijunk prie Šančių parapijos "Gerų darbų tarnystės"!

2021-11-20
Adoracija prieš Kristaus Visatos Valdovo iškilmę