heart Šiuo metu formuojama nauja komanda, renkama nauja Caritas vadovė .

1989 m. Kauno arkivyskupijoje įsikūrė moterų sambūris Caritas.

Šančių parapijos iniciatyvinėje Caritas grupėje buvo apie 10 moterų, kurios, lankydamos parapijos vargšus, pamatė, kiek daug čia yra vienišų senelių ir alkanų vaikų.

1990 m. karitietės pradėjo nepasiturintiems asmenims dalinti maistą.

1992 m. klebono kun. J. Babono rūpesčiu buvo šiek tiek suremontuotas atgautas parapijos pastatas, kur rinkdavosi apie 30 alkanų parapijos vaikų. Šeštadieniais vaikai buvo mokomi darbelių, tvarkydavo parapijos aplinką, o vasarą važiuodavo poilsiauti į gamtą. Sekmadieniais po šv. Mišių vaikai vaišindavosi sumuštiniais, arbata, žaisdavo. Šiokiadieniais veikė sriubos valgykla bedarbiams ir vaikams.

1993 m. baigus remontą, kun. klebonas J. Babonas padedant Kauno arkivyskupijos Caritas vienišiems parapijos seneliams įkūrė globos namus. Pirmosios gyventojos buvo 7 senelės, kurių gyvenimo sąlygos savuose namuose buvo labai prastos. Kiti seneliai buvo lankomi namuose.

1995 m. Šančių parapijoje pradėjus dirbti kun. klebonui V. Veprauskui, socialinė ir karitatyvinė veikla labai suaktyvėjo. Senelių globos namai nuolat tvarkomi: įrengta skalbykla, dušai, atnaujinta virtuvė, pakeisti viso pastato langai, šildymo sistema.

1997m. atlaisvinus buvusią kleboniją (anksčiau Arkivyskupijos Tribunolo salę) į dabartines parapijos patalpas persikėlė Carito būstinė, sriubos valgykla, įkurtas Vaikų dienos centras.

Nuo 2009 m. parapijoje dirbantis  klebonas kun. V. Birjotas pradėjo remonto darbus. 2010 m. Senelių namuose suremontuoti 4 gyvenamieji kambariai, didysis valgomasis kambarys, koridorius ir laiptinė. 2012 m. renovuota pastato išorė.

2015 m. senelių namai performuoti ir pavadinti Savarankiško gyvenimo namais.

IMG_5729.JPGIMG_5734.JPG

Šiuo metu Kauno Šančių parapijoje dirba 15 karitiečių – 5 savanorės. DSC_4754.jpgDSC_4665.jpg

Trečią mėn. sekmadienį renkasi aptarti parapijos veiklą, taip pat švenčia ir karitiečių asmenines šventes.
Parapijoje vykdomos šios Caritasveiklos kryptys:

• savanorystė savarankiško gyvenimo namuose
  •  parama daugiavaikėms šeimoms
  •  akcijos
  •  švenčių organizavimas
  •  koplyčios priežiūra (ligoninės)
  •  dvasinis ugdymas
  •  labdaros rinkimas, dalinimas
  •  bendradarbiaujama su Kauno I dekanato Caritas

IMG_7140.JPG

2014 m. karitietės dalyvavo Šiluvoje minint LC 25 m. gailestingumo darbų jubiliejų. Taip pat šį jubiliejų šventė ir parapijoje, kur dalyvavo karitietės, parapijos kunigai.
2017 m. - 2020 m. spalis Caritas vedėja - Onutė Danilevičienė.

2020-10-24
Gyvojo Rožinio diena

2020-10-22
Paskutinis - šventinis - suaugusiųjų ALFA kurso dalyvių susitikimas

2020-10-17
Šančių parapijos suaugusiųjų ALFA kurso savaitgalis Palemone

2020-10-11
Šančių jaunimo ALFA kurso savaitgalis Raudondvaryje

2020-09-30
Parapijoje prasidėjo naujas kursas suaugusiems!

2020-11-29
Advento vainikų konkursas