tumblr_lkxx4eaLe91qitwu3.jpgŠančių bažnyčios vikaras kun. Gytis Stumbras pastatė naują spektaklį parapijoje pgl. A. de Sent Egziuperi  knygą "Mažasis Princas". Spektaklyje vaidina jaunimas iš parapijos choro "Angelo sparnai".

Pirmasis pasirodymas vyko Raseiniuose kovo 1 d. Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos salėje. Jaunuosius aktorius pakvietė ankčiau Šančiuose diakonu tarnavęs, o dabar Raseinių bažnyčios vikaras kun. Gintas Leonavičius.

Salė buvo pilna žiūrovų, spektaklis savo giliu ir prasmingu turiniu palietė daugelio širdis..

Vaikai drauge su choro vadove Snieguole Urboniene dalyvavo Raseinių bažnyčios Šv. Mišiose, giedojo, o po spektaklio vaišinosi su bendruomene agapėje.

Šančių parapijoje premjera vyks kovo mėn. pabaigoje, tad visi nekantriai laukiame šios šventės..

Prieš kelis metus kun. Gytis Stumbras parapijoje buvo pastatęs spektaklį "Laimingojo princo preliudija". Jame taip pat vaidino parapijos vaikai, jaunimas, suaugusieji.

Dieve, laimink visus mūsų darbus Tavo garbei!

2020-05-17
Sugrąžintas restauruotas Švč. Jėzaus Širdies paveikslas

2020-05-16
Suremontuotas bažnyčios kiemas

2020-03-11
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 mečio šventė M. Valančiaus mokykloje

2020-03-05
Alfa kursas suaugusiems Šančių parapijoje

2020-02-29
Parapijos namų atnaujinimo darbai

2020-05-03
Dalyvavimas Šv. Mišiose karantino metu

2020-04-05
Tiesioginė pamaldų transliacija Didžiąją savaitę

2020-03-29
Šv. Mišių intencijų užsakymas

2020-03-21
Kiekvieną sekmadienį-Ttesioginė Šv. Mišių transliacija!

2020-03-19
Informacija tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis