ŠANČIŲ PARAPIJOS JAUNIMO GRUPEI  10 METŲ

" 2019 metų birželio 15  dieną Šančių parapijos jaunimo grupė „Angelo sparnai“ minėjo savo veiklos dešimtmetį. Ruošdamiesi šventei, jaunieji parapijiečiai išradingai papuošė bažnyčią ir šventorių, pasigamino atributiką bei vėliavą. Ta proga Šv. Mišias už jaunimą aukojo parapijos vikaras kun. Nerijus Pipiras. Sakydamas homiliją, kunigas ragino jausti globojantį angelo sparną, leistis, kad angelas lydėtų tikėjimo kelionėje. Šv. Mišių pabaigoje buvo padėkota jaunimo vadovams, pašventinta nauja parapijos jaunimo vėliava bei atributika. Vėliau, po Šv. Mišių, šventė tęsėsi bažnyčios šventoriuje. Sveikindamas jaunimą, kun. Nerijus linkėjo neprarasti džiaugsmo dalijantis tikėjimu. Kunigas linkėjo sutikti dar ne vieną dešimtmetį. Jaunimo vadovė Gabrielė Lukštienė dėkojo visiems atvykusiems, kvietė visus ir toliau aktyviai dalyvauti parapijos gyvenime, jaunimo veikloje. Vėliau buvo ragaujamas tortas, vaišinamasi, šokami šokiai, žaidžiami žaidimai. „Protų mūšis“ ir džiaugsminga bendrystė tęsėsi iki vėlaus vakaro."

Kun. Nerijus Pipiras.

2022-01-16
Apdovanoti aktyvūs parapijiečiai

2022-01-06
Šančių bažnyčioje lankėsi Trys Karaliai!

2021-12-30
Prakartėlių ir advento vainikų paroda. Prakartėlė vaikams.

2021-12-29
Parapijos tarnautojų ir geradarių kalėdinė vakarienė

2021-12-19
Šeimų šventiniai užsiėmimai parapijos salėje

2022-01-21
Šv. Mišios, kurias transliuos Marijos radijas

2022-01-13
Šv. Mišios už Lietuvą

2021-12-24
Šv. Mišios Kalėdiniu laikotarpiu ir sausio 1 d.

2021-11-28
KVIEČIAME ŠEIMAS sukurti ADVENTINĮ VAINIKĄ

2021-11-24
Prisijunk prie Šančių parapijos "Gerų darbų tarnystės"!