"Medikų globėjo šv.Luko dieną Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) gydytojų ir slaugytojų penkiaminutėje lankėsi ligoninės kapelionas, Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos klebonas kunigas Audrius Mikitiukas.

“Prie Jėzaus prisiliečia ir vargšai, ir turtingi, ir sveiki, ir sergantys. Vienas tokių prisilietusiųjų buvo gydytojas Lukas. Jis užrašė atsiminimus apie Jėzų”, – kalbėjo RKL kapelionas A.Mikitiukas apie tai, kaip mus pasiekė Evangelija pagal Luką.

“Šiandien – jūsų diena”, – kreipėsi klebonas į RKL salėje susirinkusius gydytojus ir slaugytojus. Gėlių puokštę ir medaus, kaip tautosakoje nurodomą gerovės simbolį, jis įteikė RKL generalinei direktorei Dianai Žaliaduonytei, su kuria neseniai susipažino, Biblijos draugijos išleistų knygelių – Vaikų ligų klinikos ligoniukams, o Naujojo Testamento knygas, juokėsi kun. A.Mikitiukas, turbūt reikėtų perduoti akių gydytojams, nes jos išspausdintos itin didelėmis raidėmis.

RKL kapelionas A.Mikitiukas priminė vieną šiais rezultatų vaikymosi laikais pamirštą dalyką: “Kartais reikia ne kažko siekti, ne stengtis nuveikti, įvykdyti, o tiesiog būti šalia. Šalia artimiausių žmonių. Šalia tų, kurie pasimetę ir sutrikę. Šalia pacientų. Buvimas kartu yra labai svarbus, jis stiprina ir gydo.”

RKL info

2020-03-11
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 mečio šventė M. Valančiaus mokykloje

2020-03-05
Alfa kursas suaugusiems Šančių parapijoje

2020-02-29
Parapijos namų atnaujinimo darbai

2020-02-13
Parapijoje naujovė - ketvirtadieniais pusryčiai su klebonu

2020-01-16
Prasidėjo kursas suaugusiems

2020-04-05
Tiesioginė pamaldų transliacija Didžiąją savaitę

2020-03-29
Šv. Mišių intencijų užsakymas

2020-03-21
Kiekvieną sekmadienį-Ttesioginė Šv. Mišių transliacija!

2020-03-19
Informacija tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

2020-03-11
Šv. Mišios kovo 11 - ąją