"Medikų globėjo šv.Luko dieną Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) gydytojų ir slaugytojų penkiaminutėje lankėsi ligoninės kapelionas, Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos klebonas kunigas Audrius Mikitiukas.

“Prie Jėzaus prisiliečia ir vargšai, ir turtingi, ir sveiki, ir sergantys. Vienas tokių prisilietusiųjų buvo gydytojas Lukas. Jis užrašė atsiminimus apie Jėzų”, – kalbėjo RKL kapelionas A.Mikitiukas apie tai, kaip mus pasiekė Evangelija pagal Luką.

“Šiandien – jūsų diena”, – kreipėsi klebonas į RKL salėje susirinkusius gydytojus ir slaugytojus. Gėlių puokštę ir medaus, kaip tautosakoje nurodomą gerovės simbolį, jis įteikė RKL generalinei direktorei Dianai Žaliaduonytei, su kuria neseniai susipažino, Biblijos draugijos išleistų knygelių – Vaikų ligų klinikos ligoniukams, o Naujojo Testamento knygas, juokėsi kun. A.Mikitiukas, turbūt reikėtų perduoti akių gydytojams, nes jos išspausdintos itin didelėmis raidėmis.

RKL kapelionas A.Mikitiukas priminė vieną šiais rezultatų vaikymosi laikais pamirštą dalyką: “Kartais reikia ne kažko siekti, ne stengtis nuveikti, įvykdyti, o tiesiog būti šalia. Šalia artimiausių žmonių. Šalia tų, kurie pasimetę ir sutrikę. Šalia pacientų. Buvimas kartu yra labai svarbus, jis stiprina ir gydo.”

RKL info

2020-07-30
Talka parapijoje

2020-07-19
Parapijos Šeimų stovykla Šiluvoje

2020-07-17
Vaikų ir jaunimo choro vasaros stovykla

2020-07-14
Sutvirtinimo sakramento šventė Šančių parapijoje

2020-06-21
Tituliniai Jėzaus Širdies atlaidai Šančių parapijoje

2020-08-15
Šv. Mišios per Žolines

2020-07-14
Sutvirtinimo sakramento teikimas

2020-06-21
Tituliniai Jėzaus Širdies atlaidai

2020-06-19
Tiesioginė Šv. Mišių transliacija per Marijos radiją.

2020-06-14
Devintinių procesija